Choď na obsah Choď na menu
 


e-magazín preRodinu.estranky

šéfredaktorka portálu
Ing. Martina Lukáčová: martina.lukacova15@gmail.com
o.z. Ratolesť

redaktorka
Miloslava Kvasnicová
Únia materských centier
 

 

Redakcia je otvorená všetkým názorom. Prispievateľom sa môže stať ktokoľvek, od rodiča po odborníka teoretika :-) . Rubriky e-magazínu sa budú postupne rozširovať podľa záujmov a potrieb prispievateľov ako aj čitateľov. Príspevky je možné posielať na adresu redakcie a budú uverejnené v najkratšom možnom čase. 

Redakcia tiež uvíta záujem prispievateľov o dlhodobú spoluprácu. Informujte sa o možnosti prijatia do redakčného tímu: martina.lukacova15@gmail.com .

 

Organizácie, ktoré nominujú svojho zástupcu do redakcie (a ten bude prijatý a aktívny)  sa automaticky stávajú partnerom e-magazínu a budú uvedení na pripravovanej podstránke - partneri. Zároveň bude v časti obľúbené odkazy uvedený link na organizáciu .-).

 

 

Projekt preRodinu.estranky koordinuje o.z. Ratolesť, Haluzice, okr. Nové Mesto nad Váhom.

Dovoľte pár slov o projekte preRodinu.estranky. Vznikol na základe reálnej potreby v našej spoločnosti podporovať advokačné aktivity pre rodiny na Slovensku. Je mnoho organizácií, združení či skupín zanietených ľudí, ktorí sa snažia presadzovať záujmy slovenských rodín v politike, spoločnosti či ekonomike nášho štátu.

 

Avšak stále absentuje časovo neobmedzený priestor na výmenu názorov, skúseností, argumentácií a priestor na prienik odborných poznatkov, politických názorov a názorov cieľovej skupiny – rodín. O.z. Ratolesť prichádza s projektom preRodinu.estránky, ktorého zámerom je vybudovať vedecko-publicistický internetový magazín.

 

      Projekt má za cieľ vytvárať spoločenský a mediálny priestor pre organizácie, ktoré sa zaoberajú advokáciou práv a podpory rodiny. Verím, že časom sa vyprofiluje na bohatú "banku" dokumentov, názorových smerov, konštruktívnych návrhov a nápadov pre riešenie rôznych oblastí potrieb a problémov rodiny ako takej. Verím, že sa nový e-magazín stane pôdou intenzívnych diskusií odborníkov, politikov, ľudí z mimovládnych organizácií ale i samotných rodičov.

 

    

 

príjemné čítanie želá
 a príspevky od aktívnych prispievateľov čaká
šéfredaktorka portálu  Martina Lukáčová

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 Archív

Kalendár
<< október / 2018 >>